Abracon ABM3-33.000MHZ-B2-T
Crystal 33MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 25Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABM3-33.000MHZ-B2-T.
IHS
Datasheet5 pagine4 anni fa
Datasheet3 pagine18 anni fa
Farnell
Newark
Sager Electronics
Abracon SCT
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginSouth Korea
Introduction Date2013-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 25Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Crystal 33MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CTS Components445C25D30M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABM3-33.000MHZ-B2-T fornite dai suoi distributori.
Crystal, Standard, 33 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm x 0.8mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM8
ABM3 Series 33 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C SMT Miniature Ceramic Crystal
CRYSTAL, CERAMIC, 33.000MHZ, 18PF, 20PPM, 5 X 3.2 X 1.5
CRYSTAL; Frequency Nom:33MHz; Crystal Case:SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -:50ppm; Load Capacitance:18pF; Frequency Tolerance + / -:20ppm; Product Range:-; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; SVHC:Diboron trioxide (15-Jun-2015); Accuracy:± 20ppm; Crystal Mounting Type:SMD; Frequency:33MHz; Frequency Stability:± 50ppm; No. of Pins:2Pins; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Output Frequency:33MHz
Crystal, 33Mhz, 18Pf, Smd; Crystal Mounting Type:Smd; Crystal Terminals:Surface Mount (Smd, Smt); Crystal Type:Standard; Esr:50Ohm; Frequency:33Mhz; Frequency Stability:50Ppm; Frequency Tolerance:± 20Ppm; Load Capacitance:18Pf Rohs Compliant: Yes |Abracon ABM3-33.000MHZ-B2-T