Abracon ABM3-27.000MHZ-B2-T
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABM3-27.000MHZ-B2-T.
IHS
Datasheet5 pagine4 anni fa
JRH Electronics
Sager Electronics
Newark
Trend di 3 mesi:
+21.92%
Country of OriginSouth Korea
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2010-12-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Crystal 29.4912MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R
Crystal, Standard, 24.576 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3
ECS InternationalECS-250-18-5PX-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-30-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R
CTS Components445C25D27M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27MHz Nom
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABM3-27.000MHZ-B2-T fornite dai suoi distributori.
Glass Seal Crystal, Ceramic, 27.000Mhz, 18Pf, 20Ppm-20+70C, 5 X 3.2 X 1.3Mm Rohs Compliant: Yes
Crystal, Standard, 27 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3
ABM3 Series 27 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C SMT Miniature Ceramic Crystal
CRYSTAL, 27MHZ, 18PF, 5 X 3.2MM; Frequency Nom: 27MHz; Crystal Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABM3 Series; Operating Temperature Min: -20°C; Operating Temperature Max: 70°C; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)