Abracon ABLS-24.000MHZ-L4QF-T
Crystal, Standard, 24 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 100 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABLS-24.000MHZ-L4QF-T.
IHS
Datasheet2 pagine18 anni fa
Datasheet2 pagine18 anni fa
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
Abracon SCT
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
Impronta
Scarica
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
ECS InternationalECS-240-18-20BQ-DS
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive AEC-Q200 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-240-18-33Q-DS
Crystal, Standard, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm x 0.8mm, 100 ppm, 18 pF, 30 ppm, ECX-33Q
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-33Q-DS
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 4-Pin Mini-SMD T/R
Crystal, Standard, 25 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 100 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 22.1184MHz Nom
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABLS-24.000MHZ-L4QF-T fornite dai suoi distributori.
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
CRYSTAL, HC/49US, 11.5X 4.7X 4.2MM, 24.000MHZ, -55C/125C, +/-30PPM
Crystal 24MHz 18pF 2-Pin HC-49/US T/R
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD, 11.4x4.7mm, RoHS
Abracon SCT
Crystals CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Crystal, 24Mhz,18Pf, Hc-49/Us; Crystal Case:Hc49; Load Capacitance:18Pf; Product Range:Abls Series; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Max:125°C; Crystal Mounting Type:Smd; Frequency:24Mhz; No. Of Pins:2Pins Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-24.000MHZ-L4QF-T