Abracon ABL-16.128MHZ-B2
Crystal 16.128MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABL-16.128MHZ-B2.
Sager Electronics
Datasheet3 pagine18 anni fa
Datasheet3 pagine18 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Electro Sonic
Abracon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2023-04-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Crystal 16MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 16.384MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 16MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABL-16.128MHZ-B2 fornite dai suoi distributori.
Crystal, High Reliability, 16.128 MHz, Through Hole, 11.5mm x 5mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm
CRYSTAL, MICROPROCESSOR, 11.5 X 5.0 X 3.5 MM, 16.128 MHZ, -20 TO 70C, +/-20 PPM
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 16.128MHz Nom
Crystal, 16.128Mhz, 18Pf, Hc-49Us; Frequency Nom:16.128Mhz; Crystal Case:Through Hole, 11.5Mm X 5Mm; Frequency Stability +/-:50Ppm; Load Capacitance:18Pf; Frequency Tolerance +/-:20Ppm; Product Range:Abl Series; Esr:40Ohm Rohs Compliant: Yes |Abracon ABL-16.128MHZ-B2