Yageo Group RT0805DRD07475RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 475ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Upverter
ODG (Origin Data Global)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Introduction Date2008-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERA-6AED4750V
Res Thin Film 0805 475 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
PanasonicERA-6AED4990V
Res Thin Film 0805 499 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-6AED471V
Res Thin Film 0805 470 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRE0805DR-07470RL
RESISTOR, 0805, 470R, 0,5%
Descriptions
Descriptions de Yageo Group RT0805DRD07475RL fournies par ses distributeurs.
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 475Ohm 0.5% Paper T/R
RT FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 475Ohm 0.125W 1/8W
RES SMD 475 OHM 0.5% 1/8W 0805
Thin Film Resistors - SMD 1/8W 475 ohm .5% 25ppm
Resistor;Resistance:49K9ohm;Resistance Tolerance:± 0.5%;Resistor Element Materia
SMD Resistor 0805 475Ω ±0.5% 1/8W ±25ppm/℃