Welwyn WP4S-33RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 33 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WP4S-33RJA2.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 11 ans
Pièces détachées
AC05 SERIES AXIAL FUSIBLE WIREWOUND RESISTOR 33OHMS +/-5% 5W +/-200PPM/K
TE ConnectivitySMW333RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 4122
TE Connectivity1-1623730-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 33ohm, 11.4891V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE Connectivity1-1623730-5
33 Ohms 5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safe
VISHAY AC05000003309JAC00 Through Hole Resistor, 33 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
Descriptions
Descriptions de Welwyn WP4S-33RJA2 fournies par ses distributeurs.