Welwyn WH25-3K3JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 3300ohm, 500V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH25-3K3JI.
Tendance sur 3 mois:
+31.15%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityTHS253K3J
Res Wirewound 3.3K Ohm 5% 25W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityHSA253K3J
TE ConnectivityTHS253K3J
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3300ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3300ohm, 160V, 5% +/-Tol, Chassis Mount
VISHAY AC05000003301JAC00 Through Hole Resistor, 3.3 kohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH25-3K3JI fournies par ses distributeurs.
WIREWOUND RESISTOR, 0.05 OHM, 25W, 5%
5% ¡À25ppm/¡æ 3.3K¦¸ 25W 29mm*28mm*15mm
Resistor, 25W 5% 3K3; Resistance:3.3Kohm; Product Range:wh Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:solder Lug; Voltage Rating:560V; Resistor Element Material:wirewound; Temperature Coefficient:± Rohs Compliant: Yes
RESISTOR, 25W 5% 3K3; Resistance:3.3kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:25W; Voltage Rating:560V; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Axial Leaded; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); External Depth:15mm; External Length / Height:29mm; External Width:14.5mm; Fixing Centres LxW:19.9x18.3; Full Power Rating Temperature:20°C; Insulation Resistance:10000Mohm; No. of Pins:2; Operating Temperature Max:275°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +275°C; Package / Case:Axial; Series:WH25; Temperature Coeff. +:50ppm/°C; Temperature Coeff. -:50ppm/°C; Temperature Rise:13.3°C; Tolerance +:5%; Tolerance -:5%; Voltage Rating VAC:560V