Welwyn WA83ZI-100RJT06
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 100ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WA83ZI-100RJT06.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
100 Ω
100 Ω
100 Ω
Case/Package
Cement
Cement
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
2 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUk
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WA83ZI-100RJT06 fournies par ses distributeurs.