Welwyn WA83-680RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 680ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WA83-680RJI.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+50.00%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
3,584
Authorized Distributors
5
Resistance
680 Ω
680 Ω
Mount
Case/Package
Cement
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
2 W
2 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WA83-680RJI fournies par ses distributeurs.
Wirewound Resistors-Through Hole 2W 680 Ohms 5 Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WA83-680RJI
680¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm
680 OHM 5% 2W