Walsin Technologies WR12X754 JTL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 750kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
9,972
Authorized Distributors
1
Resistance
750 kΩ
750 kΩ
750 kΩ
Case/Package
1206
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X754 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 750000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
FIXED RESISTOR Molded Chip Resistor 5% 100ppm/C 750kOhm 250mW
RES 750K OHM 5% 1/4W 1206
1206 750K 5% Resistor
750000¦¸ ¡À5% 1/4W 1206