Walsin Technologies WR12X200 JTL
Res Thick Film 1206 20 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
TME
Datasheet10 pagesIl y a 5 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-10.28%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
2
Resistance
20 Ω
20 Ω
20 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12X200 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 20ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Chip Resistors 1206 20Ω ±5% 1/4W ±100ppm/℃
RES 20 OHM 5% 1/4W 1206
1206 20R 5% Resistor
new, original packaged
20¦¸ ¡À5% 1/4W 1206