Walsin Technologies WR12W5104FTL
Res Thick Film 1206 5.1M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
9,834
Authorized Distributors
1
Resistance
5.1 MΩ
5.1 MΩ
5.1 MΩ
Case/Package
1206
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR12W5104FTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 5.1e+06ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 5M10 1% Resistor