Walsin Technologies WR08X3651FTL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 3.65kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
ODG (Origin Data Global)
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
35,191
Authorized Distributors
1
Resistance
3.65 kΩ
3.65 kΩ
3.65 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X3651FTL fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0805 3.65K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3650ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 3K65 1% Resistor
3650¦¸ ¡À1% 1/8W 0805