Walsin Technologies WR08X334 JTL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 330kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
element14 APAC
Datasheet10 pagesIl y a 10 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.69%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
49,675
Authorized Distributors
4
Resistance
330 kΩ
330 kΩ
330 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0805 330K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0805JR-07330KL
Res Thick Film 0805 330K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 330K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
CRCW FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 330kOhm 0.125W 1/8W
CR0805 FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 330kOhm 0.125W 1/8W
Yageo GroupRC0805JR-13330KL
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08X334 JTL fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0805 330K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Molded SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 330000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES, 330K, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 330kohm; Product Range: WR08 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)