Walsin Technologies WR08W3304FTL
Res Thick Film 0805 3.3M Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 2 ans
TME
ODG (Origin Data Global)
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
3,587
Authorized Distributors
2
Resistance
3.3 MΩ
3.3 MΩ
3.3 MΩ
Case/Package
0805
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR08W3304FTL fournies par ses distributeurs.
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 3.3MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3.3e+06ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
FIXED RESISTOR 0805 Chip Resistor 1% 100ppm/C 3.3MOhm 125mW