Walsin Technologies WR06X332JTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3300ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 11 ans
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
3.3 kΩ
3.3 kΩ
3.3 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR06X332JTR fournies par ses distributeurs.
RES 3.3K OHM 5% 0603
0603 3K3 5% Resistor