Walsin Technologies WR06X111 JTL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 110Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.05%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
62,112
Authorized Distributors
2
Resistance
110 Ω
110 Ω
110 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR06X111 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 110ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RES 110 OHM 5% 1/10W 0603
110¦¸ ¡À5% 100mW ¡À100ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*600¦Ìm
0603 110R 5% Resistor