Walsin Technologies WR04X114 JTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 110kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
1
Resistance
110 kΩ
110 kΩ
110 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
62.5 mW
62.5 mW
62.5 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WR04X114 JTL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 110000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
SMD Resistor 0402 110KΩ ±5% 1/16W ±100ppm/℃
RES 110K OHM 5% 1/16W 0402
0402 110K 5% Resistor
110000¦¸ ¡À5% 1/16W 0402