Walsin Technologies WLPN303015M680PB
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, SMD, 1212
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.35%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
17,731
Authorized Distributors
3
Inductance
68 µH
68 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
350 mA
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
3.51 Ω
3.51 Ω
Q Factor
Test Frequency
1 MHz
100 kHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies WLPN303015M680PB fournies par ses distributeurs.
Power Inductor 303015 68uH ±20%