Walsin Technologies 1210B224K500CT
1210 50V X7R 0.22uF 10% multilayer ceramic capacitor
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
Newark
TECHDesign
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
17,821
Authorized Distributors
2
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
1210
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
950 µm
950 µm
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 1210B224K500CT fournies par ses distributeurs.
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.22 F, 10%, X7R, 50 V, 1210 [3225 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 1210B224K500CT
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Pad SMD 1210 125C T/R
1210 MLCC X7R 0.22 uF+/- 10% 50 V T&R