Walsin Technologies 1206X106K100CT
10V 10uF X5R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
TECHDesign
Future Electronics
Tendance sur 3 mois:
-4.28%
Authorized Distributors
5
Capacitance
10 µF
10 µF
10 µF
Dielectric
X5R
X5R
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.6 mm
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 1206X106K100CT fournies par ses distributeurs.
1206 10 uF 10 V ±10 % Tolerance X5R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, 15% TC, 10uF, Surface Mount, 1206
Multilayer Ceramic Capacitor, 10 F, 10%, X5R, 10 V, 1206 [3216 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 1206X106K100CT
Cap Ceramic 10uF 10V X5R 10% Pad SMD 1206 85C T/R
Ceramic Capacitors; 1206X106K100CT; WALSIN; 1206; 10 µF; 10 V; X5R