Walsin Technologies 1206N222J500CT
Cap Ceramic 0.0022uF 50V C0G 5% SMD 1206 125C Paper T/R
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Future Electronics
TECHDesign
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-60.51%
Stock
78,465
Authorized Distributors
5
Capacitance
2.2 nF
2.2 nF
2.2 nF
Dielectric
C0G
C0G
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Height
800 µm
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 1206N222J500CT fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0022uF, Surface Mount, 1206
Multilayer Ceramic Capacitor, 2200 Pf, 5%, C0G/Np0, 50 V, 1206 [3216 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 1206N222J500CT
2.2nF ¡À5% C0G(NP0) 50V 1206 3.2mm*1.6mm*1.6mm
1206 MLCC NPO 2200 pF+/- 5% 50 V T&R