Walsin Technologies 1206B224K250CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Tendance sur 3 mois:
-1.52%
Stock
52,767
Authorized Distributors
4
Capacitance
220 nF
220 nF
Case/Package
1206
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
950 µm
1.02 mm
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 1206B224K250CT fournies par ses distributeurs.
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.22 F, 10%, X7R, 25 V, 1206 [3216 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 1206B224K250CT
Cap Ceramic 0.22uF 25V X7R 10% Pad SMD 1206 125C T/R
1206 MLCC X7R 0.22 uF+/- 10% 25 V T&R