Walsin Technologies 0805B225K160CT
16V 2.2uF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Future Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-20.74%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Authorized Distributors
5
Capacitance
2.2 µF
2.2 µF
2.2 µF
Voltage Rating (DC)
16 V
16 V
16 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.25 mm
1.25 mm
1.25 mm
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0805B225K160CT fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 2.2uF, Surface Mount, 0805
Cap Ceramic 2.2uF 16V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
Ceramic Capacitors; 0805B225K160CT; WALSIN; 0805; 2.2 µF; 16 V; X7R