Walsin Technologies 0805B224K160CT
0805 0.22 uF 16 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Tendance sur 3 mois:
-0.33%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Authorized Distributors
6
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Voltage Rating (DC)
16 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
1.25 mm
1.25 mm
1.25 mm
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Samsung Electro-MechanicsCL10B224KO8NNNC
16V 220nF X7R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENEMK105B7224KV-FR
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22uF 16V X7R +/-10% 0402 Gen Purp
TAIYO YUDENEMK107B7224KA-T
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0603 / 0.22 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Samsung Electro-MechanicsCL21B224KOCNNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 0805
16V 220nF X7R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0805B224K160CT fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.22uF 16V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.22 F, 10%, X7R, 16 V, 0805 [2012 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0805B224K160CT
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 16V 0.22muF ±10% X7R
Chip Capacitor (MLCC) 0805 220nF ±10% 16V X7R