Walsin Technologies 0603N4R7C500CT
50V 4.7pF NP0 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Tendance sur 3 mois:
+40.30%
Authorized Distributors
6
Capacitance
4.7 pF
4.7 pF
4.7 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0603N4R7C500CT fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 4.7pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125C T/R
0603 50V NPO 4.7pF 0.25pF multilayer ceramic capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5.3191% +Tol, 5.3191% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000047uF, Surface Mount, 0603
Cap, 4.7Pf, 50V, C0G/Np0, 0603, Reel; Capacitance:4.7Pf; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25Pf; Dielectric Characteristic:C0G/Np0; Product Range:-; Operating Temperature Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0603N4R7C500CT