Walsin Technologies 0603B225K100CT
10V 2.2uF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 3 ans
Tendance sur 3 mois:
+1959%
Authorized Distributors
4
Capacitance
2.2 µF
2.2 µF
2.2 µF
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
0805 2.2 uF 10 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
CAP CER 2.2UF 6.3V X7R 0603 / 2.2 µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
C Series 0805 2.2 uF 16 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Samsung Electro-MechanicsCL10B225KP8NNNC
TAIYO YUDENLMK212B7225KG-T
10V 2.2uF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENLMK107B7225KA-T
0603 2.2 uF 10 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0603B225K100CT fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 2.2uF, Surface Mount, 0603
Cap Ceramic 2.2uF 10V X7R 10% Pad SMD 0603 125C T/R
Cap, 2.2Uf, 10V, Mlcc, 0603 Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0603B225K100CT
CERAMIC CAPACITOR 0603 ceramic capacitor 15% ppm/C 10% 2.2muF 10V
0603 MLCC X7R 2.2 uF+/- 10% 10 V T&R