Walsin Technologies 0603B223K250CT
0603 22 nF 25 V ±10 % Tol. X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
TECHDesign
Future Electronics
Tendance sur 3 mois:
-19.83%
Capacitance
22 nF
22 nF
22 nF
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Yageo GroupC0603C223K3RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0603
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.022uF 0603 X7R 10%
Samsung Electro-MechanicsCL10B223KA8NNND
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.022 uF, 25 V, ± 10%, X7R, 0603 [1608 Metric]
Ceramic Capacitor, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0603
TAIYO YUDENTMK107B7223KA-T
0603 25V X7R .022uF 10% multilayer ceramic capacitor
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.022uF 10% X7R 25V 0603 Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0603B223K250CT fournies par ses distributeurs.
25V 22nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.022 F, 10%, X7R, 25 V, 0603 [1608 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0603B223K250CT
CERAMIC CAPACITOR 0603 (1608Metric) Ceramic Capacitor 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm X7R ±10% 0.022muF
0603 MLCC X7R 0.022 uF+/- 10% 25 V T&R