Walsin Technologies 0603B221K160CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00022uF, Surface Mount, 0603
Stock
71,400
Authorized Distributors
3
Capacitance
220 pF
220 pF
220 pF
Voltage Rating (DC)
16 V
16 V
16 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0603B221K160CT fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 220pF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125C T/R
0603 MLCC X7R 220 pF+/- 10% 16 V T&R
220pF ¡À10% X7R 16V 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm