Walsin Technologies 0603B105K100CT
0603 1 uF 10 V ±10 % Tol. X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
TECHDesign
Future Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+1.31%
Capacitance
1 µF
1 µF
1 µF
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0603B105K100CT fournies par ses distributeurs.
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC – SMD/SMT; WALSIN; 0603B105K100CT; 1 µF; 0603; 10 V; 10 V
Cap Ceramic 1uF 10V X7R 10% Pad SMD 0603 125C T/R
Cap, 1Uf, 10V, Mlcc, 0603 Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0603B105K100CT