Walsin Technologies 0603B104K250CT
25V 100nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
element14 APAC
TECHDesign
Future Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.20%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Pièces détachées
CGA Series 0603 0.1 uF 25 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Samsung Electro-MechanicsCL10B104KA8NNNC
Yageo GroupC0603C104K3RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Smd/Smt 25V 0.1Uf X7R 0603 10%
KYOCERA AVX06033C104KAT2A
0603 100 nF 25 V ±10% Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 0603
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0603B104K250CT fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.1uF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 125C T/R
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.1 F, 10%, X7R, 25 V, 0603 [1608 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0603B104K250CT
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 25V 0.1muF ±10% X7R
Chip Capacitor (MLCC) 0603 100nF ±10% 25V X7R
Ceramic Capacitors; 0603B104K250CT; WALSIN; 0603; 100 nF; 25 V; X7R
0603 MLCC X7R 0.1 uF+/- 10% 25 V T&R