Walsin Technologies 0603B103K500CT
50V 10nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
Upverter
element14 APAC
Burklin Elektronik
Tendance sur 3 mois:
-29.94%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Capacitance
10 nF
10 nF
10 nF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Pièces détachées
Samsung Electro-MechanicsCL10B103KB8NCNC
Samsung Electro-MechanicsCL10B103KB8NNNC
Samsung Electro-MechanicsCL10B103KC8NNNC
100V 10nF X7R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
KYOCERA AVX06035C103KAT2A
0603 10nF 50 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0603B103K500CT fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 0603
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% SMD 0603 125°C Paper T/R
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.01 F, 10%, X7R, 50 V, 0603 [1608 Metric] Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0603B103K500CT
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 10000pF ±10% X7R
Chip Capacitor (MLCC) 0603 10nF ±10% 50V X7R
0603 MLCC X7R 0.01 uF+/- 10% 50 V T&R