Walsin Technologies 0402N3R0C500CT
CAP CER 3PF 50V C0G/NP0 0402 / 3 pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Fiches techniques et documents
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-37.36%
Capacitance
3 pF
3 pF
3 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Introduction Date2015-11-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
0402 50 V 3 pF ±0.25 pF C0G Surface Mount Multilayer Ceramic Chip Capacitor
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 3.0pF 50volts C0G +/-0.25pF
Samsung Electro-MechanicsCL10C030BB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 3 pF, 50 V, ± 0.1pF, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
0402 3 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Samsung Electro-MechanicsCL05C030BB5NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 3 pF, 50 V, ± 0.1pF, C0G (NP0), 0402 [1005 Metric]
0402 3 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0402N3R0C500CT fournies par ses distributeurs.
50V 3pF NP0 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Chip Capacitor (MLCC) 0402 3pF ±0.25pF 50V C0G(NP0)
WALSIN 0402N3R0C500CT SMD Multilayer Ceramic Capacitor, General Purpose, 0402 [1005 Metric], 3 pF, 50 V,0.25pF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 8.3333% +Tol, 8.3333% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000003uF, Surface Mount, 0402
Multilayer Ceramic Capacitors 0402 50V NPO 3R0 0.25pf
Cap, 3Pf, 50V, C0G/Np0, 0402, Reel; Capacitance:3Pf; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 0.25Pf; Dielectric Characteristic:C0G/Np0; Product Range:Walsin Mlcc; Operating Temperaturerohs Compliant: Yes |WALSIN 0402N3R0C500CT