Walsin Technologies 0402N180F500CT
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC – SMD/SMT; WALSIN; 0402N180F500CT; 18 pF; 0402; 50 V; C0G
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
TECHDesign
Future Electronics
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Capacitance
18 pF
18 pF
18 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Pièces détachées
50V 18pF C0G ±1% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 18pF NP0 ±1% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 18pF C0G ±5% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 18pF 5% C0G 50V 0402 Paper T/R
TAIYO YUDENUMK105CG180JV-F
0402 18 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
0402 18 pF 50 V ±2% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0402N180F500CT fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000018uF, Surface Mount, 0402
Cap, 18Pf, 50V, Mlcc, 0402 Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0402N180F500CT
CERAMIC CAPACITOR 0402 (1005Metric) ceramic capacitor 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm C0G NP0 ±1% 18pF
Multilayer Ceramic Capacitors 0402 50v NPO 180 1%