Walsin Technologies 0402N100D500CT
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402 / 10 pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
IHS
Datasheet22 pagesIl y a 7 ans
element14 APAC
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+36.85%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Capacitance
10 pF
10 pF
10 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0402
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
500 µm
500 µm
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2017-01-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0402N100D500CT fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00001uF, Surface Mount, 0402
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0402 125C T/R
MLCC 10pF ¡À0.5pF 50V C0G,NP0 0402