Walsin Technologies 0402B222K100CT
0402 2200 pF 10 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
TECHDesign
Future Electronics
Tendance sur 3 mois:
-4.26%
Capacitance
2.2 nF
2.2 nF
2.2 nF
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0402B222K100CT fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.0022uF 10V X7R 10% Pad SMD 0402 125C T/R
0402 MLCC X7R 2200 pF+/- 10% 10 V T&R