Walsin Technologies 0402B181K500CT
50V 180pF X7R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
element14 APAC
Future Electronics
Burklin Elektronik
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Capacitance
180 pF
180 pF
180 pF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0402B181K500CT fournies par ses distributeurs.
CAP CER 180PF 50V X7R 0402 / 180 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00018uF, Surface Mount, 0402
0402 MLCC X7R 180 pF +/- 10% 50 V T&R GP
Cap, 180Pf, 50V, 10%, X7R, 0402, Reel; Capacitance:180Pf; Voltage Rating:50V; Ceramic Capacitor Case:0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric Characteristic:X7R; Product Range:Walsin Mlcc; Operating Temperature Rohs Compliant: Yes |WALSIN 0402B181K500CT