Walsin Technologies 0402B152K250CT
0402 1500 pF 25 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
TECHDesign
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Authorized Distributors
6
Capacitance
1.5 nF
1.5 nF
1.5 nF
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0402B152K250CT fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.0015uF 25V X7R 10% Pad SMD 0402 125C T/R
1.5nF ¡À10% X7R 25V 0402 1mm*500¦Ìm*500¦Ìm