Walsin Technologies 0201B331J500CT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00033uF, Surface Mount, 0201
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
TECHDesign
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
32,076
Authorized Distributors
1
Capacitance
330 pF
330 pF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0201
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
5 %
Height
300 µm
330 µm
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Walsin Technologies 0201B331J500CT fournies par ses distributeurs.
0201 MLCC X7R 330 pF+/- 5% 50 V T&R
CAP CER 330PF 50V X7R 0201