Vishay XT9S20ANA14M7456
20PF ¡À30PPM ¡À50PPM 14.7456MHZ 50¦¸ HC-49 10.2362MM*3.7084MM*13.46MM
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay XT9S20ANA14M7456.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 11 ans
_legacy Avnet
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2014-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
CTS ComponentsATS147A-E
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS147A
ECS InternationalECS-147.4-20-46X
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 14.7456MHz Nom
ECS InternationalECS-147.4-20-4X
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/USX Thru-Hole Bulk
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 25Ohm 2-Pin HC-49/UX Thru-Hole Bulk
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bag
Descriptions
Descriptions de Vishay XT9S20ANA14M7456 fournies par ses distributeurs.
HC-49/S Microprocessor Crystals 14.7456MHz 20pF