Abracon AB308-14.7456MHZ
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bag
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AB308-14.7456MHZ.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
Datasheet1 pageIl y a 17 ans
Sager Electronics
Mouser
Abracon SCT
Newark
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2009-05-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
CTS ComponentsATS147B-E
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS147A-E
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS147A
ECS InternationalECS-160-20-46X
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-46X Thru-Hole Bulk
Descriptions
Descriptions de Abracon AB308-14.7456MHZ fournies par ses distributeurs.
AB308 Series 14.7456 MHz ±30 ppm 16 pF -10 to +60 °C Microprocessor Crystal
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 14.7456MHz Nom
CRYSTAL, HIGH FREQ, CYLINDRICAL, 14.7456 MHZ, MICROPROCESSOR, 8.0 X 3.0MM DIA.
Crystal 14.7456Mhz 16Pf Thru Hole; Crystal Case:Cylinder; Load Capacitance:16Pf; Product Range:Ab308 Series; Operating Temperature Min:-10°C; Operating Temperature Max:60°C; Crystal Mounting Type:Through Hole; Esr:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Abracon AB308-14.7456MHZ