Vishay VS-UFB280FA20
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 100A, 200V V(RRM), Silicon
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay VS-UFB280FA20.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 6 ans
Future Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+9.02%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
MicrochipAPT2X61D30J
Diode Switching 300V 60A 4-Pin SOT-227
MicrochipAPT2X61S20J
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 75A, 200V V(RRM), Silicon
MicrochipAPT2X101D20J
Diode Switching 200V 100A 4-Pin SOT-227
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 65A, 200V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 65A, 400V V(RRM), Silicon
Descriptions
Descriptions de Vishay VS-UFB280FA20 fournies par ses distributeurs.
Rectifier Diode Switching 175A 45ns 4-Pin SOT-227
Modules Rectifiers - SOT-227 FRED
Diode/Diode 280A 200V Insulated SOT-227
OUTPUT & SW MODULES - SOT-227 | Vishay Dale VS-UFB280FA20
1700A 1V@120A 175A 200V SOT-227 Bridge Rectifiers ROHS
DIODE MODULE GP 200V 175A SOT227
DIODE MODULE, SINGLE, 280A, 200V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 200V; Forward Current If(AV): 280A; Forward Voltage VF Max: 1.1V; Diode Module Configuration: Dual Isolated; Product Range: FRED Pt Series; SVHC: No SVHC (