Vishay VS-T85HFL60S02
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 85A, 600V V(RRM), Silicon
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay VS-T85HFL60S02.
Newark
Datasheet16 pagesIl y a 4 ans
Datasheet16 pagesIl y a 12 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+125%
Introduction Date2016-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 70A, 600V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 110A, 600V V(RRM), Silicon
MicrochipMSCD100-12
Diode 1.2KV 100A 3-Pin Case D1
MicrochipMSCD100-08
Diode 800V 100A 3-Pin Case D1
Diode 1.2KV 60A 3-Pin Case D1
Descriptions
Descriptions de Vishay VS-T85HFL60S02 fournies par ses distributeurs.
Diode Switching 600V 85A 2-Pin T-Module
Modules Rectifiers - T MODULE
DIODE GEN PURP 600V 85A D-55
DIODE STANDARD 600V 85A D55
Vishay , 85A, 600V, , T , 2
85A 600V INPUT MODULE T-MODUL
二极管,高功率,快速恢复,T8 5HFL60S02
二极管 模块, 单, 85A, 600V.;
DIODE MODULE, SINGLE, 85A, 600V.; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 600V; Forward Current If(AV): 85A; Forward Voltage VF Max: 1.55V; Diode Module Configuration: Single; Product Range: VS-T85HFL Series; SVHC: No SVHC (15-Ja
85A 600V FS D-55