Vishay VS-30CTH02S-M3
Rectifier Diode Switching 200V 30A 35ns 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay VS-30CTH02S-M3.
Newark
Datasheet7 pagesIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.12%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
64,375
Authorized Distributors
6
Mount
Case/Package
Forward Voltage
1.05 V
1.05 V
1.05 V
Reverse Voltage (DC)
Average Rectified Current
Max Reverse Leakage Current
Reverse Recovery Time
35 ns
35 ns
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay VS-30CTH02S-M3 fournies par ses distributeurs.
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 15A, 200V V(RRM), Silicon, TO-263AB
Hyper-Fast Recovery Rectifier 30A 3-Pin TO-263AB Tube
Avnet Japan
DIODE ARRAY GP 200V 15A TO263AB
200V 200A 35ns 10¦ÌA 15A D2PAK,TO-263AB
FREDS - D2PAK30A, 200V, LOW VF
RECTIFIER, 200V, 30A, TO-263AB; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:200V; Forward Current If(AV):30A; Diode Configuration:Dual Common Cathode; Forward Voltage VF Max:1.05V; Reverse Recovery Time trr Max:35ns; Forward Surge Current RoHS Compliant: Yes