Vishay VS-15CTQ045S-M3
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 7.5A, 45V V(RRM), Silicon, TO-263AB
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay VS-15CTQ045S-M3.
Newark
Datasheet8 pagesIl y a 4 ans
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.16%
Stock
59,401
Mount
Surface Mount
Case/Package
TO-263-3
D2PAK
D2PAK
Forward Voltage
700 mV
840 mV
840 mV
Reverse Voltage (DC)
Average Rectified Current
7.5 A
7.5 A
7.5 A
Max Reverse Leakage Current
100 µA
100 µA
Pièces détachées
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 8A, 100V V(RRM), Silicon, TO-263AB
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 8A, 200V V(RRM), Silicon, TO-263AC
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 8A, 600V V(RRM), Silicon, TO-263AC
STMicroelectronicsSTTH1002CGY-TR
Rectifier Diode Switching 200V 16A 25ns Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
Rectifier Diode, Avalanche, 1 Phase, 1 Element, 8A, 600V V(RRM), Silicon, TO-263AB
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 8A, 80V V(RRM), Silicon, TO-263AB
Descriptions
Descriptions de Vishay VS-15CTQ045S-M3 fournies par ses distributeurs.
45V 1 pair of common cathodes 550mV@7.5A 7.5A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS
45V 810A 800¦ÌA 7.5A commoncathode D2PAK,TO-263AB
DIODE ARR SCHOT 45V 7.5A TO263AB
Schottky Rectifier, Dual, 45V, To-263Ab; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:45V; Forward Current If(Av):15A; Diode Configuration:Dual Common Cathode; Diode Case Style:To-263Ab; No. Of Pins:3Pins; Forward Voltage Vf Max:700Mv; Rohs Compliant: Yes |Vishay VS-15CTQ045S-M3