Vishay TNPW080575K0BEEA
Res Thin Film 0805 75K Ohm 0.1% 1/5W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW080575K0BEEA.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 14 ans
Newark
Farnell
element14
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-21.35%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
1,812
Authorized Distributors
6
Resistance
75 kΩ
75 kΩ
Case/Package
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
PanasonicERA6AEB753V
Res Thin Film 0805 75K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD0775KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 75kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0805B75KE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 75000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Thin Film 0805 75K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-6YEB753V
Res Metal Film 0805 75K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB683V
Res Thin Film 0805 68K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW080575K0BEEA fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 75000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TNPW e3 0805 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 75kOhms 0.125W 1/8W
RES THNFLM 0805 75K OHM 0.1% 1/8W 25PPM/C SMD
TNPW Series 0805 0.125 W 75 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
RESISTOR, THIN FILM, 75KOHM, 125mW, 0.1%
RESISTOR, THIN FILM, 75KOHM, 125mW, 0.1%; Resistance:75kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:125mW; Voltage Rating:150V; Series:TNPW; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C; Resistor Element Material:Thin Film