Vishay TNPW060362K0BEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 62000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW060362K0BEEA.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 2 ans
Datasheet10 pagesIl y a 14 ans
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+56.03%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
PanasonicERA-3AEB623V
Res Thin Film 0603 62K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0762KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 62kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB683V
Res Thin Film 0603 68K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3AEB6042V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 60.4kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0603 56.2K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thin Film 0603 59K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW060362K0BEEA fournies par ses distributeurs.
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 62kOhms 0.1W 1/10W
TNPW Series 0603 0.125 W 62 kOhm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
RES, THIN FILM, 62KOHM, 100mW, 0.1%; Resistance:62kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:0.063W; Voltage Rating:50V; Series:TNPW; Temperature Coefficient:± 25 ppm/°K; Resistor Element Material:Thin Film ;RoHS Compliant: Yes