Vishay TNPW0603102RBEEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 102ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay TNPW0603102RBEEN.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 4 ans
Datasheet10 pagesIl y a 14 ans
Garrett
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRP73PF1J102RBTDF
Res Thin Film 0603 102 Ohm 0.1% 0.167W ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
PanasonicERA-3AEB1020V
SMD Chip Resistor, 0603 [1608 Metric], 102 ohm, ERA3A Series, 75 V, Thin Film, 100 mW
TE ConnectivityCPF0603B102RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 102ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603BRD07102RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 102Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB101V
Res Thin Film 0603 100 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay TNPW0603102RBEEN fournies par ses distributeurs.
RES 102 OHM 0.1% 0.21W 0603
TNPW0603 102R 0.1% T-9 E52 e3
102 OHM .1% 25PPM