Vishay SMF22A-HE3-08
Esd Protection Diode Smf Do219Ab22V, ir0.1 A, ip5.6A, p1Kw, cd271Pf, 30Kv |Vishay SMF22A-HE3-08
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SMF22A-HE3-08.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+21.28%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
2
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
25.7 V
25.7 V
25.7 V
Clamping Voltage
35.5 V
35.5 V
35.5 V
Peak Pulse Power
1 kW
200 W
200 W
Peak Pulse Current
5.6 A
5.6 A
5.6 A
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-11-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-11-03
LTD Date2024-04-03
Pièces détachées
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 22V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
LittelfuseSMF22A
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMF22A; 35.5 V; 5.6 A; 22 V; 24.4 V - 26.9 V
LittelfuseSMF22A-T13
Tvs Smf 22V Uni, 13 T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMF22A-T13
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 22V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 18V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
Descriptions
Descriptions de Vishay SMF22A-HE3-08 fournies par ses distributeurs.
SURFACE-MOUNT ESD PROTECTION DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 22V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
5.6A 35.5V 200W 24.4V 22V DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
ESD Suppressor TVS 22V Automotive 2-Pin SMF T/R