Vishay SIHA22N60E-E3
Trans MOSFET N-CH Si 600V 21A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Full-Pak
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay SIHA22N60E-E3.
JRH Electronics
Datasheet9 pagesIl y a 4 ans
Farnell
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+202%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-02-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
STMicroelectronicsSTF25NM60ND
Mosfet Transistor, N Channel, 21 A, 600 V, 0.13 Ohm, 10 V, 4 V Rohs Compliant: Yes
STMicroelectronicsSTF23NM60ND
N-channel 600 V, 0.150 Ohm, 19.5 A, FDmesh(TM) II Power MOSFET (with fast diode) TO-220FP
N-Channel 600 V 34 W 38 nC Flange Mount Power Mosfet - TO-220FP
Trans MOSFET N-CH 500V 19A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
N-Channel Power MOSFET, SUPREMOS®, FAST, 600 V, 22 A, 165 mΩ, TO-220F
STMicroelectronicsSTF21NM60ND
N-Channel 600 V 220 mOhm Flange Mount FDmesh II Power Mosfet - TO-220FP
Descriptions
Descriptions de Vishay SIHA22N60E-E3 fournies par ses distributeurs.
Power Field-Effect Transistor, 8A I(D), 600V, 0.18ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB
MOSFET, N CHANNEL, 600V, 21A, TO-220F; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:21A; Drain Source Voltage Vds:600V; On Resistance Rds(on):0.15ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs:4V; MSL:-
Mosfet, N Channel, 600V, 21A, To-220F; Transistor, Polaridad:Canal N; Intensidad Drenador Continua Id:21A; Tensión Drenaje-Fuente Vds:600V; Resistencia De Activación Rds(On):0.15Ohm; Tensión Vgs De Medición Rds(On):10V |Vishay SIHA22N60E-E3